Członkowie Honorowi

Cezary Hurysz

Przewodniczący NZS UAM w kadencji 2016/2017
Sekretarz NZS UAM w kadencji 2015/2016

Mateusz Kalinowski

Przewodniczący NZS UAM w kadencji 2014/2015
Wiceprzewodniczący ds. PR-u w kadencji 2013/2014

Poprzednie władze NZS UAM

  • KADENCJA 2020/2021
  • KADENCJA 2019/2020
  • KADENCJA 2018/2019
  • KADENCJA 2017/2018
  • KADENCJA 2016/2017

ZOU do 23.01.2021r.

Przewodnicząca - Hanna Szymańska
Sekretarz - Karolina Krasińska
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów - Zuzanna Kurowska
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Joanna Pałubicka 
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Natalia Marciniak
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów - Oliwia Zielińska
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów - Joanna Marcinkowska

ZOU po 23.01.2021r.

Przewodnicząca - Zuzanna Kurowska
Sekretarz - Joanna Marcinkowska
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów - Aleksandra Baran
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Natalia Marciniak
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów - Julia Giera

UKR

Przewodnicząca -Magdalena Witkowska
Sekretarz - Hanna Dąbrowska
Członek - Tomasz Łobacz

ZOU

Przewodniczący - Michał Król
Sekretarz - Hanna Szymańska (filologia angielska)
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów - Hanna Dąbrowska (kognitywistyka)
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Joanna Pałubicka (kognitywistyka)
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Magdalena Witkowska (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów - Karolina Górecka (kognitywistyka) - rezygnacja w trakcie kadencji
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów - Oliwia Zielińska (kognitywistyka) - dołączyła do ZOU w trakcie kadencji

UKR

Przewodnicząca - Joanna Marcinkowska (kognitywistyka)
Sekretarz - Martyna Juszczak (psychologia)
Członek - Monika Nowak (pedagogika specjalna)

ZOU

Przewodnicząca - Milena Adamczyk (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
Sekretarz - Joanna Marcinkowska (kognitywistyka)
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów - Monika Nowak (pedagogika specjalna)
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Klaudia Anastaziak (chemia)
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Martyna Juszczak (psychologia)
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów - Daria Matyja (psychologia)
Wiceprzewodniczący ds. Partnerów - Karol Zaricki (rezygnacja w trakcie kadencji)
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów - Dominika Komar (dołączyła do ZOU w trakcie kadencji)
UKR

Przewodnicząca Marta Wysocka (socjologia)
Sekretarz Marta Sygit (psychologia)
Członek Zuzanna Krzyżanowska (turkologia)

Przewodnicząca - Marta Wysocka (socjologia)
Sekretarz - Katarzyna Gnacińska (germanistyka)
Wiceprzewodnicząca ds. finansowych - Milena Adamczyk (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Marta Sygit (psychologia)
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Joanna Jechura (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
Wiceprzewodnicząca ds. Studenckich - Zuzanna Krzyżanowska (turkologia)
Wiceprzewodniczący ds. Partnerów - Artur Budziak (filologia romańska)
Pełnomocnik ds. IT - Dominik Szczepański (informatyka)

Przewodniczący - Cezary Hurysz (kulturoznawstwo)
Sekretarz - Mateusz Marciniak (gospodarka przestrzenna)
Wiceprzewodnicząca ds. finansowych - Joanna Jechura (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Marta Wysocka (socjologia)
Wiceprzewodniczący ds. PR - Jakub Żabiuk (filmoznawstwo)
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów - Marta Sygit (psychologia)
Pełnomocnik ds. Studenckich - Zuzanna Krzyżanowska (turkologia)
Pełnomocnik ds. Partnerów - Sylwia Baran (pedagogika)
Pełnomocnik ds. IT - Dominik Szczepański (informatyka)

  • KADENCJA 2015/2016
  • KADENCJA 2014/2015
  • KADENCJA 2013/2014
  • KADENCJA 2012/2013
  • KADENCJA 2011/2012

Przewodnicząca - Agnieszka Ambrosiewicz (prawo)
Sekretarz - Cezary Hurysz (kulturoznawstwo)
Wiceprzewodnicząca ds. finansowych - Maria Andruchiw (dziennikarstwo)
Wiceprzewodnicząca ds. HR - Marta Wysocka
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Alicja Zielińska (filologia Polska)
Wiceprzewodniczący ds. Partnerów - Bogusz Napierała
Wiceprzewodnicząca ds. Tink Tank-u - Klaudia Maślak (fizyka)
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów - Marta Pracownik
Pełnomocnik ds. Kontry - Anna Czplicka (psychologia)
Pełnomocnik ds. IT - Patryk Skrzydlewski (kognitywistyka)

Przewodniczący - Mateusz Kalinowski (historia)
Sekretarz - Agnieszka Ambrosiewicz (prawo)
Wiceprzewodnicząca ds. finansowych - Aleksandra Pogorzelska (stosunki międzynarodowe)
Wiceprzewodnicząca ds. PR - Ewelina Jeszka (zarządzanie)
Wiceprzewodnicząca ds. Tink Tank-u - Remigiusz Stępak (pedagogika)
Pełnomocnik ds. Kontry - Matylda Kobiałka (bohemistyka)
Pełnomocnik ds. IT - Patryk Skrzydlewski (technologie komputerowe)

Przewodniczący - Mateusz Dworek (stosunki międzynarodowe)
Sekretarz - Aleksandra Pogorzelska (stosunki międzynarodowe)
Wiceprzewodniczący ds. finansowych - Kamil Krawicki (prawo/politologia)
Wiceprzewodniczący ds. HR - Radosław Gawiński (filozofia)
Wiceprzewodniczący ds. PR - Mateusz Kalinowski (historia)
Wiceprzewodnicząca ds. Sponsoringu - Paulina Węglarz (stosunki międzynarodowe)

Mateusz Dworek – przewodniczący (stosunki międzynarodowe)
Paulina Herma – wiceprzewodnicząca ds. finansowych (pedagogika, kulturoznawstwo)
Paulina Sikorska – wiceprzewodnicząca (komunikacja społeczna)
Kamil Krawicki – sekretarz (politologia, prawo)
Weronika Krystoforska – wiceprzewodnicząca (politologia, kultura polityczna)
Anna Sekuła – wiceprzewodnicząca (chemia) / do grudnia 2012 funkcję pełniła Justyna Dobrosińska
Klaudia Musioł – wiceprzewodnicząca (sinologia, komunikacja społeczna)

Anna Makowska – przewodnicząca (zarządzanie)
Natalia Nowaczyk – wiceprzewodnicząca ds. finansowych (chemia, kognitywistyka)
Joanna Piotrowska – wiceprzewodnicząca
Kamil Krawicki – sekretarz (politologia, prawo)
Magdalena Lis – członek KU (stosunki międzynarodowe, wschodoznawstwo)
Mateusz Dworek – członek KU (stosunki międzynarodowe)

  • KADENCJA 2010/2011
  • KADENCJA 2009/2010
  • KADENCJA 2008/2009
  • KADENCJA 2007/2008
  • KADENCJA 2006/2007

Izabela Jędrecka – przewodnicząca (kognitywistyka)
Joanna Kufel – wiceprzewodnicząca ds. finansowych (zarządzanie)
Tadeusz Mirski – wiceprzewodniczący (zarządzanie)
Karolina Truty – sekretarz (stosunki międzynarodowe)
Paulina Owsińska – członek KU (psychologia)
Marta Pałucka – członek KU (stosunki międzynarodowe)
Anna Makowska – członek KU (zarządzanie)

Izabela Jędrecka – przewodnicząca (kognitywistyka)
Radosław Szczygieł – wiceprzewodniczący (MISH)
Joanna Kufel – wiceprzewodnicząca ds. finansowych
Karolina Truty – sekretarz (stosunki międzynarodowe)
Bogumiła Kwiatkowska – członek KU
Mateusz Jabłoński – członek KU

KU:
Dominik Ubych (politologia) – przewodniczący
Jakub Jakubowski (politologia) – wice ds. finansowych
Radosław Szczygieł (wiedza o teatrze) – wiceprzewodniczący
Paulina Owsińska (psychologia) – sekretarz
Izabela Jędrecka (kognitywistyka) – członek
Dorota Biela (socjologia) – członek
Natalia Kijewska (socjologia) – członek

KKR:
Piotr Wegner (historia i administracja) – przewodniczący
Marta Milczarek (historia sztuki)
Tomasz Jałukowicz (politologia/prawo)

(krótsza ze względu na zmianę statutu i przeniesienie wyborów na maj)


KU:
Dominik Ubych (politologia) – przewodniczący
Jakub Jakubowski (politologia) – wice ds. finansowych
Marta Milczarek (historia sztuki) – wiceprzewodnicząca
Izabela Jędrecka (kognitywistyka) – sekretarz
Radosław Szczygieł (wiedza o teatrze) – członek KU
Błażej Margiel (historia) – członek KU (do maja 2008 – rezygnacja z członkostwa)
Krzysztof Preiss (filologia angielska) – członek KU

KKR:
Jakub Stańczak (geografia) – przewodniczący
Bartosz Pietraszko (politologia) – wiceprzewodniczący
Piotr Wegner (historia i administracja) – członek
Monika Walenciak (pedagogika) – sekretarz
Joanna Klein (geografia) – czlonek

KU:
Tomasz Tomaszewski (politologia) – przewodniczący (rezygnacja w czerwcu 2007)
Marta Milczarek (historia sztuki) – wice ds. finansowych
Dominik Ubych (politologia) – wiceprzewodniczący (od czerwca 2007 po NKZD przewodniczący)
Marta Przybyła (prawo albo administracja) – sekretarz KU
Piotr Wegner (historia i administracja) – członek KU
Emilia Romańczuk (politologia) – członek KU (rezygnacja w czerwcu 2006)
Wojtek Pawelski (lingwistyka stosowana) – członek KU

KKR:
Bartosz Pietraszko (politologia) – przewodniczący
Jakub Stańczak (geografia)
Hanna Radomyska (prawo) – sekretarz

  • KADENCJA 2005/2006
  • KADENCJA 2004/2005
  • KADENCJA 2003/2004
  • KADENCJA 2002/2003
  • KADENCJA 2001/2002

KU:
Bartosz Pietraszko (politologia) – przewodniczący
Jakub Stańczak (geografia) – wice ds. finansowych
Aldona Janicka (germanistyka/politologia) – wiceprzewodnicząca ( do kwietnia 2006, potem dalej w KU ale jako członek)
Hanna Radomyska (prawo) – sekretarz
Piotr Wegner (historia / administracja) – członek
Beata Witkowska (hydrobiologia) – członek
Dominik Ubych (politologia) – członek (wiceprzewodniczący od kwietnia 2006)

Ronald Pawłowski (politologia) – przewodniczący
Paulina Marszałek (chemia) – wiceprzewodnicząca ds. finansowych
Bartosz Pietraszko (politologia) – wiceprzewodniczący
Joanna Górska (socjologia) – sekretarz
Jakub Stańczak (geografia)
Monika Walenciak (pedagogika)
Monika Henzler (prawo)
Aldona Janicka (filologia germańska)

Ronald Pawłowski (politologia) – przewodniczący
Paulina Marszałek (chemia) – wiceprzewodnicząca ds. finansowych
Maciej Markiewicz (socjologia)
Monika Walenciak (pedagogika)
Anna Sidorkiewicz (filologia romańska)
Bartosz Pietraszko (politologia)
Marcin Wiśniewski (historia)


KKR:
Ronald Pawłowski (politologia) – przewodniczący (rezygnacja w trakcie kadencji)
Paulina Marszałek (chemia) – (rezygnacja w trakcie kadencji)
Tomasz Cyraniak (teologia) – nowy przewodniczący
Monika Walenciak (pedagogika)
Maciej Markiewicz (socjologia)

Tomasz Cyraniak (teologia) – przewodniczący (przewodniczący do marca 2003)
Marcin Wiśniewski (historia) – wiceprzewodniczący ds. finansowych (od marca 2003 przewodniczący NZS UAM)
Maciej Markiewicz (socjologia) – wiceprzewodniczący
Agnieszka Ślaska (etnologia /socjologia) – sekretarz
Justyna Kaczorek (politologia)
Paulina Marszałek (chemia)
Ronald Pawłowski (politologia)
Anna Sidorkiewicz (filologia romańska)
Remigiusz Szmajda (politologia)

Filip Żelazny (politologia / prawo) – przewodniczący
Tomasz Cyraniak (teologia) – I wiceprzewodniczący
Marcin Wiśniewski (historia) – wiceprzewodniczący ds. finansowych
Przemysław Sęk (politologia / prawo) – wiceprzewodniczący
Dorota Zofia Bugajna (politologia) – wiceprzewodnicząca (w KU do maja 2002 r.)
Agnieszka Ślaska (etnologia / socjologia) – sekretarz
Magdalena Biernacka (filologia polska) -członek KU
Marek Czerniak (politologia) – członek KU
Mariusz Wiśniewski (politologia) – członek KU

  • KADENCJA 2000/2001
  • KADENCJA 1999/2000
  • KADENCJA 1998/1999
  • 1997/1999 Tymczasowa Komisja Uczelniana

Mariusz Wiśniewski (politologia) – przewodniczący
Filip Żelazny (politologia) – wiceprzewodniczący
Marek Czerniak (politologia) – skarbnik
Tomasz Cyraniak (teologia) – sekretarz
Dorota Zofia Bugajna (politologia) -członek KU
Adam Kosowski (matematyka / informatyka) – członek KU
Przemysław Sęk (politologia) – członek KU
Marcin Wiśniewski (historia) – członek KU
Ewa Flegel (pedagogika) – członek KU (w KU do grudnia 2000 r.)
Jacek Mikiewicz (politologia) – członek KU (w KU do kwietnia 2001 r.)

Mariusz Wiśniewski (politologia) – przewodniczący
Tomasz Zarębski (filozofia) – I wiceprzewodniczący
Artur Roger (politologia) – wiceprzewodniczący ds. finansowych
Ewa Janicka (europeistyka) – wiceprzewodnicząca
Patryk Pawełczak (politologia) -wiceprzewodniczący
Filip Żelazny (politologia) – wiceprzewodniczący
Tomasz Cyraniak (teologia) – sekretarz
Magdalena Gralewska (pedagogika) – członek KU
Paweł Okoński (matematyka) – członek KU
Konrad Struzik (politologia) – członek KU

Mariusz Wiśniewski (politologia) – przewodniczący
Artur Roger (politologia) – wiceprzewodniczący ds. finansowych
Piotr Chołdrych (politologia) – wiceprzewodniczący ds. promocji
Patryk Pawełczak (politologia) -wiceprzewodniczący
Tomasz Cyraniak (teologia) – sekretarz
Izabela Sikorska (filologia polska) – członek KU
Tomasz Zarębski (filozofia) – członek KU

Mariusz Wiśniewski (politologia) – przewodniczący
Artur Roger (politologia) – I wiceprzewodniczący
Patryk Pawełczak (politologia) -wiceprzewodniczący
Kamil Wachowiak (politologia) – skarbnik
ŚP. Dawid Lisewski (politologia) – sekretarz (tragicznie zmarły latem 1999 roku)

9 IX 1993 r. Walne Zebranie Członków NZS UAM podjęło decyzję o zawieszeniu działalności przez NZS na UAM. W latach 1993-1997 NZS UAM nie prowadzi działalności na terenie UAM. 30 listopada 1997 r. nastąpiło wznowienie działalności po 4 latach przerwy. Dokonała tego grupa 5 studentów ówczesnego I roku politologii, która zarazem stanowiła Tymczasową Komisję Uczelnianą NZS UAM na czele z Mariuszem Wiśniewskim.

  • KADENCJA 1992/1993
  • KADENCJA 1991/1992
  • KADENCJA 1990/1991
  • KADENCJA 1989/1990
  • KADENCJA 1988/1989

Joanna Misztal (pedagogika) – Przewodnicząca
Joanna Strzelczyk (biologia) – Wiceprzewodnicząca
Rafał Budziński (chemia) – Skarbnik
Tamara Wilczkowiak (filologiaromańska) – Członek KU
Sylwia Krenz (Biologia) – Członek KU

Joanna Strzelczyk – Przewodnicząca
Anna Głogowska – Wiceprzewodnicząca
Sylwia Krenz – Członek KU
Alfred Staszak – Członek KU
Witold Kaczmarek – Członek KU

Filip Kaczmarek – Przewodniczący
Andrzej Dwulat – Skarbnik
Piotr Kupczyk – Sekretarz
Roman Szymanda – Członek KU

(władze działające już oficjalnie)

Filip Kaczmarek (historia) – Przewodniczący NZS UAM
Krzysztof Gibasiewicz (matematyka/fizyka)
Maciej Gorzeliński (politologia)
Andrzej Kepel (biologia)
Piotr Michalski (prawo)
Judyta Wachowiak (filologia hiszpańska)

(władze konspiracyjne)

Prezydium Komisji Uczelnianej NZS UAM
Przemysław Woźny (prawo) – Przewodniczący NZS UAM
Grzegorz Baczyński (prawo)
Rafał Budziński (chemia)
Krzysztof Kamiński (historia)
Agata Lewandowska (filologia angielska)
Andrzej Radke (socjologia)
Roman Szymanda (geografia)

Komisja Uczelniana NZS UAM
Obok członków ww. prezydium w skład KU wchodziły następujące osoby:

Witold Kaczmarek (biologia)
Mariusz Pieńkowski (biologia)
Jerzy Borowczyk (filologia polska)
Wojciech Pelc (filologia romańska)
Magdalena Potok (filologia hiszpańska)
Grzegorz Pawłowski (fizyka)
Krzysztof Grodzicki (geografia)
Dariusz Zahoreńko (geografia)
Andrzej Jegliczka (historia)
Leszek Maciuszowicz (historia)
Maciej Gorzeliński (politologia)
Andrzej Sorówka (prawo)