Charytatywne Discołajki 2021

Tegoroczne Discołajki odbyły się 3 grudnia w klubie “Prywatka” na ulicy Taczaka 10. Warto na wstępie zaznaczyć, że oprócz zabaw i świątecznej atmosfery miały one również formę charytatywną. 

Tło naszego wydarzenia na Facebooku

Zacznijmy od tego, dlaczego 3 grudnia? To wyjątkowa data, pod którą kryje się międzynarodowy dzień osób niepełnosprawnych. Dlatego nie bez powodu zdecydowaliśmy się na organizację wydarzenia właśnie tego dnia, a pod swoje skrzydła wzięliśmy Fundacje Wózkowicze. Dzięki temu połączyliśmy coś przyjemnego, z czymś pożytecznym. Podczas całej imprezy można było złożyć w dowolnej wysokości datek dla podopiecznych tej fundacji, oraz wziąć udział w loterii, kupić dowolną ilość losów z których cały zysk, trafił potem na konto fundacji. 

Podczas całej imprezy nie zabrakło oczywiście takich hitów jak “All i want for christmas is you” i “Last christmas”, ale także wszelkiego rodzaju zabaw i konkursów:

1.Jaka to melodia?- w tej konkurencji uczestnicy mogli się wykazać swoją pamięcią i znajomością światowych i polskich hitów świątecznych

2.Mikołaje vs Mikołajki- to był pojedynek mistrzów. Kobiety kontra mężczyźni musieli wykazać się w różnego rodzaju krótkich rozgrywkach, można było poczuć ducha rywalizacji każdej ze stron.

3.Najlepszy strój- w tej konkurencji nie było przegranych, wszystkie chętne osoby, które się zgłosiły i chciały wystartować w naszym świątecznym wybiegu błyszczały tym klimatem! Po długich naradach jury, zostały wybrane najlepsze trzy miejsca, nagroda publiczności, oraz rozdane nagrody pocieszenia.

4.Loteria- tutaj każdy los miał szansę wygrać, nie zabrakło uśmiechu na twarzach zwycięzców, ale również poczucie dobrego uczynku w sercu, każdej osoby, która kupiła los.

Przedświąteczna potańcówka, odstresowanie przed zbliżającą się wielkimi krokami sesją, wraz z świątecznymi hitami i dobrą zabawą była dla nas niezwykle przyjemna i radosna w samym procesie organizowania, jak i uczestnictwa. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Nie możemy się doczekać powtórki w przyszłym roku! Głównym motywem tej imprezy było #zostańdiscołajem i myślę, że każdy go osiągnął 🙂

Autor: Zuzanna Tarnas

Bibliografia:

https://fb.me/e/5YeS49hXC

https://www.facebook.com/fundacjawozkowicze/