Ciążeń 2021

Tegoroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Domu Pracy Twórczej UAM odbył się 12-14 listopada. Jak w zeszłych latach, cała wyprawa miała miejsce po jesiennej rekrutacji nowych Sympatyków w rozpoczynającym się roku akademickim, dlatego też wielu z nich w niej uczestniczyło.

W sobotę odbyło się szkolenie dotyczące zarządzania projektami poprowadzone przez Zuzannę Kurowską oraz Joannę Marcinkowską. Dzięki niemu uczestnicy dostali szansę by poznać tajniki powstawania projektów, a także na własnej skórze doświadczyć procesu planowania takiego przedsięwzięcia. Praktyczne ćwiczenia pozwoliły przekuć zdobytą wiedzę w działanie.

Dzień szkoleń!

Po owocnym dniu pełnym nowych doświadczeń, wieczór spędziliśmy przy klimatycznym ognisku i wspólnym śpiewaniu oraz zintegrowaliśmy się przy planszówkach.

Dzięki temu wielu nowych Sympatyków miało okazję do wdrożenia się w działania naszego NZSu oraz poznania siebie nawzajem, a przede wszystkim rozmowy, integracji i efektywnie spędzonego wspólnie czasu.

Cały wyjazd przeminął w pozytywnej atmosferze, a wracając do Poznania wszyscy byli bogatsi o nowe znajomości i doświadczenia.

Autorka: Marta Poćwiardowska