NZS UAM na Krajowym Zjeździe Delegatów

Od 11 do 13 czerwca 2021 roku w Rzeszowie odbywał się Krajowy Zjazd Delegatów – najważniejsze spotkanie władz Niezależnego Zrzeszenia Studentów na poziomie krajowym. Podczas zjazdu kończy się kadencja starego Zarządu Krajowego, po czym powołany jest nowy Zarząd Krajowy. Pierwszego dnia zjazdu odbyła się gala, na której NZS UAM otrzymał aż 3 wyróżnienia. Pierwsze z nich było za zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia „Przepis na wiosnę, czyli spotkanie z Robertem Makłowiczem” w roku 2020/2021, a drugie – za wyjątkowe zaangażowanie w działania podjęte w ramach projektu „OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFII STUDENCKIEJ” edycji 2020/2021 poprzez zorganizowanie cyklu warsztatów (o których więcej możecie przeczytać tutaj: http://uam.nzs.pl/nauka-fotografii-z-nzs-uam-okfs/). Natomiast trzecie to wyróżnienie dla NZS-ów regionu poznańskiego (NZS UEP, NZS Politechniki Poznańskiej, NZS UP Poznań) za wyjątkowe zaangażowanie w działania w ramach projektu Wampiriada.

Nową Przewodniczącą Zarządu Krajowego została Alicja Książek, która w zeszłej kadencji pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Projektów. Natomiast inne stanowiska zostały obsadzone następująco: Michał Kucharski jako Sekretarz Generalny, Agnieszka Pasek – Wiceprzewodnicząca ZK ds. finansowych, Justyna Kołodziej – Wiceprzewodnicząca ZK ds. Rozwoju i HR, Ola Bodzioch – Wiceprzewodnicząca ZK ds. projektów, Karolina Grzesiak – Wiceprzewodnicząca ZK ds. studenckich oraz Natalia Marciniak w roli Wiceprzewodniczącej ZK ds. wizerunku i promocji. Natalia nie tylko jest bardzo aktywnym członkiem NZS UAM, ale również w kadencji 2020/2021 pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. PRu.

Nowo wybrany Zarząd Krajowy NZS

Gratulacje dla wszystkich członków nowego Zarządu Krajowego, a w szczególności Natalii Marciniak oraz dla wszystkich koordynatorów i współtwórców wyróżnionych projektów!

Autorka: Karolina Krasińska