Zarząd Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w kadencji 2021-2022

zuzanna_kurowska-1

Zuzanna Kurowska

Przewodnicząca

zuzanna.kurowska@nzs.org.pl

Olaaa

Aleksandra Kaliszczak

Sekretarz

ola.kaliszczak@nzs.org.pl

Ola Baran

Aleksandra Baran

Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

aleksandra.baran@nzs.org.pl

Zuza_Tarnas

Zuzanna Tarnas

Wiceprzewodnicząca ds. PR-u

zuzanna.tarnas@nzs.org.pl

186486522_1723892324471406_4706027431007079986_n

Wiktoria Bartz

Wiceprzewodnicząca ds. HR-u

wiktoria.bartz@nzs.org.pl

photo_2020-10-09_07-42-53

Julia Augustyniak

Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

julia.augustyniak@nzs.org.pl